Mar Menor, La Manga pro seniory 55+

Pokud hledáte a využíváte slev jako ostatní, tak vězte, že si můžete zajistit i slevy na zájezd. A to se určitě vyplatí. Pojďte se s námi v tomto článku podívat, jaké slevy na dovolenou u moře můžete čerpat. Budete mít z čeho vybírat.

Seznam slev, které můžete využít při rezervaci dovolené u moře

Slevy na děti

Máte-li děti, můžete za ně zaplatit jen 1500 Kč, dopřát jim ubytování a stravování zdarma, nebo budou mít dovolenou zcela zdarma. A některou z nabízených slev můžete využít i pro dvě děti najednou. Každý hotel si stanovuje určitý věk, který dítě nesmí překročit, aby mohlo čerpat slevu.

Dáreček k dovolené

Vyberte si zájezd a cestovní kancelář vám předá pěkný dáreček – ať už kapesné na dovolenou, či třeba soutěž o dovolenou úplně zdarma. Invia vám teď nabízí možnost získat dovolenou zdarma, pokud si zakoupíte zájezd do Turecka od cestovní kanceláře Marine Tour.

Výlet k dovolené zdarma

Některé hotely dokonce nabízejí v ceně za pobyt výlet úplně zdarma. A to může být zajímavý způsob strávení dovolené.

Černá Hora skrývá spoustu krásných míst, kde strávit dovolenou u moře.

Cestovní pojištění k dovolené zdarma

Co si zajet na poznávací zájezd spojený s návštěvou bavorských zámků Ludvíka II., života královny Sissi, nebo s návratem do dětských let v Legolandu? A ještě k tomu můžete dostat cestovní pojištění zdarma.

Animační programy v češtině

V rámci vybrané dovolené u moře můžete mít přímo v hotelu zajištěný animační program v češtině pro děti, pro celou rodinu i pro seniory. Nebudete mít nouzi o zábavu, legraci i aktivity všeho druhu.

Dotované zájezdy pro seniory 55+

Senioři si stejně jako děti mohou dopřát zajímavé slevy na dovolenou u moře. Dotované programy pro jedince starší 55 let, zvýhodněná cena pro doprovodnou osobu, sleva 40 % pro seniory starší 60 let. Vyberte si.

Slevy pro novomanžele a svatebčany

Plánujete-li svatbu a s ní spojenou svatební cestu, hodí se pár informací, jak si tuto romantickou klasiku dopřát za výhodnou cenu. Sleva 1000 Kč pro svatby konané v minulém roce, sleva pro novomanžele spojená se zájezdem brzo po svatbě.

Další slevy na dovolenou u moře

Dosud jste si nevybrali? Tak se prosím podívejte na perličky na závěr. Speciální sleva 16 %, jednolůžkový pokoj bez příplatku mimo sezonu. Nakupte zájezd alespoň 2 měsíce před odjezdem a získáte slevu z katalogu a navíc můžete zaplatit zálohu nižší než obvykle.

Vybírat z uvedených slev můžete v katalogu největší cestovní agentury v ČR – INVIA.