Vyberte si z nabídky zájezdů do Andalusie v září od cestovní agentury Invia. Na výběr máte více než 300 cestovních a proti úpadku pojištěných cestovních kanceláří na jediném místě s 98% spokojeností. Nabídku zájezdů denně aktualizujeme o nové termíny, včetně last minute. Neváhejte a objednejte si Andalusii v září právě dnes.


Jaké je aktuální počasí v Andalusii / letovisko Marbella?

Currently
Currently
Currently
Currently
Currently
Currently

Andalusie od CA Invia

Nechte si zprostředkovat zájezd od cestovní agentury Invia a vydejte se na nejjižnější část Španělska, táhnoucí se od Středozemního moře až po hranici s Portugalskem na západě. Čeká vás dovolená snů. Maurské hrady, nádherné písečné pláže, typické španělské tradice jako býčí zápasy či flamenco. To vše si bude chtít získat vaši pozornost.

Andalusie v září – jaké mě čeká počasí?

Abych pravdu řekl, září je pro Andalusii asi nejlepší měsíc, kdy vyrazit. Počasí tu stále atakují hranici 30 stupňů celsia, ale v létě tu je místy až nesnesitelných 40. Čas od času zavane příjemný vánek od moře a celkově je toto období vhodné pro poznávání rozličných krás tohoto regionu.

Kam se vydat?

Andalusie v září od Invia nabízí možnost vycestovat na tři pobřeží.

  • Costa de Almeria – rozlehlá pouštní krajina s velkými hotelovými komplexy a letovisky jako je proslulé Roquetas de Mar.
  • Costa del Sol – Ještě více na západ se nachází asi nejznámější a zároveň nejnavštěvovanější místo Andalusie – pobřeží Costa del Sol. Písečné pláže a živá letoviska Benalmadena, Marbella či Torremolinos jsou toho důkazem.
  • Costa de la Luz – Téměř u hranic s Portugalskem se nachází rovinaté pobřeží Costa de la Luz. Nabízí tradiční Španělská města i typické rybářské vesničky i návětrné pláže.
  • Samostatným místem jsou maurská města ležící pár kilometrů od moře. Ty jsou častým cílem turistů. Patří mezi ně například Granada, Sevilla a Cordóba.