Vyberte si u nás z nabídky dovolená Chorvatsko letecky all inclusive a vyrazte levně na Jadran. Do Chorvatska vás dopraví letecké společnosti za necelé 2 hodiny. Bez únavy z dlouhé cesty, která autobusem trvá až 15 hodin. Relaxujte a koupejte se v krásně čistém moři jen pár hodin od doby, kdy nastoupíte do letadla a užijte si luxusního stravování v podobě all inclusive.


Dovolená Chorvatsko all inclusive levně

Dopřejte si all inclusive dovolenou v Chorvatsku. Zájezdy letecky z Prahy, Brna či Ostravy vás dopraví na místo zcela pohodlně bez zbytečného stresu. Relaxace a odpočinek na břehu Jadranu s tímto typem stravování a dopravou není typická, o to více budete překvapeni nabídkou hotelů, které tyto služby nabízejí.

Za posledních několik let se totiž trend all inclusive dovolené dostal i do Chorvatska a stále více cestovních kanceláří tento typ zájezdů nabízí.

Chorvatské pobřeží

Nemusíte řešit co budete během dne jíst, ba dokonce vařit. Nemusíte řešit denní pitný režim. V rámci all inclusive stravování máte vše v ceně a kolik jen chcete. Jíte a pijete celý den, což je velká výhoda pro dovolenkový rozpočet, který máte plně pod kontrolou.

Dovolená Chorvatsko letecky z Prahy, Brna či Ostravy

Pokud se nechcete trmácet do Chorvatska autem nebo autobusem, zvolte dopravu letecky. Přistávat můžete už za 1 hodinu a 30 minut na některém z mezinárodních letišť (nejčastěji ve Splitu). Víte, že na jen na cestách autem strávíte i 2 dny vaší dovolené?

Kolik stojí dovolená v Chorvatsku letadlem s all inclusive?

Pohodlnost cestování letadlem je vykoupeno o něco vyšší cenou. Ale řada lidí si ráda za pohodlí připlatí.

Aktuálně lze sehnat nejlevnější zájezd do Chorvatského Dubrovníku do 4 hvězdičkového hotelu na 8 dní s all inclusive za neuvěřitelných 8 739 Kč. Lidé však podle statistik nejčastěji utratí za zájezd kolem 14 – 18 tisíc korun za osobu.

Kam mohu vyrazit?

Můžete vyrazit do nejrůznějších koutů Chorvatska včetně ostrovů. Cestovní kanceláře totiž po příletu zajistí transfer do hotelu a zpět na letiště.

Navštívit tak můžete například letoviska: Orebič, Gradac, Brač, Korčula, Baška Voda, střední a jižní Dalmácii, Omiš, Tučepi a další lokality.