Aquapark Tatralandia

Kam letos na dovolenou? Na Slovensko!

Češi znovu objevují Slovensko, které nabízí mnoho krásných míst k prožití odpočinkové nebo aktivní dovolené. A nemusíte se v ničem uskromňovat – stačí si vybrat Slovensko all inclusive! Pokud tedy nejste typičtí povaleči u moře nebo sháníte druhou dovolenou, je Slovensko zemí, která rozhodně stojí za pozornost.

Nabídka zájezdů CA Invia na Slovensko (all inclusive, plná penze, polopenze)

Pax ***jen 7 962 Kč

All inclusive služby

Výhodou dovolené na Slovensku s all inclusive je to, že nemusíte řešit stravování. V ceně zájezdu tak máte nejen ubytování, ale i snídaně, obědy, večeře, svačiny a v některých hotelích wellness služby nebo bazén. Využít můžete autobusovou přepravu, letecké spoje z Prahy, Brna či Ostravy či si můžete zajistit vlastní dopravu autem.

Levná dovolená na Slovensku

Zájezdy na Slovensko vycházejí levně v kteroukoli roční dobu. Můžete obdivovat historická jádra měst, navštívit četné národní parky, vydat se do hor na dobrodružnou výpravu, relaxovat v lázních nebo se v létě vykoupat v jezerech. Pokud nemáte rádi davy turistů, ideální dobou na dovolenou all inclusive Slovensko je na konci léta. To vás týdenní zájezd vyjde již od 11 tisíc.

Historická Banská Štiavnica

A kam se na Slovensko vypravit? Unikátní světová pamětihodnost je město Banská Štiavnica se starými uličkami, kouzelnými náměstími, impozantními budovami a sakrálními památkami. Centrem města je náměstí Sv. Trojce, skvostem je Starý a Nový zámek a zajímavostí je štola Glanzenberg, kterou si v minulosti prohlédl monacký kníže Albert.

Zábava pro celou rodinu v aquaparku

Dovolenou all inclusive na Slovensku můžete strávit podle své libosti. Zabaví se celá rodina, včetně malých ratolestí. Nadšení v jejich očích spatříte, až je vezmete do aquaparku Tatralandia zasazeného pod Tatrami. Relax si užijete v devíti termálních bazénech s teplotovou vody až 39 stupňů a vaše dítka se vyřádí na vodní lezecké stěně, 23 tobogánových drahách a vodní houpačce. Nebo vyrazte do nedalekých termálních lázní Bešeňová, kde byl nedávno vystavěn aquapark s vodními skluzavkami.

Objevte přírodní krásy Slovenska

Liptov
Z přírodních krás na vaše srdce zaútočí Dobšinská ledová jeskyně s ledovou výplní, Muráňská planina s chovem polodivokých koní, záhadné kamenné koule v Megoňkách, jeskyně Driny s krápníky, travertinové útvary v Karpatech, Súlovské skály s bílými hřebeny a Tatry s úchvatnou krajinou.

Výlety do slovenských měst

Ze slovenských měst se vám bude nejvíce líbit hlavní město Bratislava s hradem Devín, Levoča s historickými patricijskými domy, Stará Bystrica s prvním slovenským orlojem, Orava s legendárním hradem, Vlkolínec s lidovou architekturou nebo pohádkové Čičmany. Slovensko all inclusive rozhodně nebude pro nikoho zklamáním!