Aquapark Tatralandia

Kam letos na dovolenou? Na Slovensko!

Češi znovu objevují Slovensko, které nabízí mnoho krásných míst k prožití odpočinkové nebo aktivní dovolené. A nemusíte se v ničem uskromňovat – stačí si vybrat Slovensko all inclusive! Pokud tedy nejste typičtí povaleči u moře nebo sháníte druhou dovolenou, je Slovensko zemí, která rozhodně stojí za pozornost.

Nabídka zájezdů CA Invia na Slovensko (all inclusive, plná penze, polopenze)


All inclusive služby

Výhodou dovolené na Slovensku s all inclusive je to, že nemusíte řešit stravování. V ceně zájezdu tak máte nejen ubytování, ale i snídaně, obědy, večeře, svačiny a v některých hotelích wellness služby nebo bazén. Využít můžete autobusovou přepravu, letecké spoje z Prahy, Brna či Ostravy či si můžete zajistit vlastní dopravu autem.

Levná dovolená na Slovensku

Zájezdy na Slovensko vycházejí levně v kteroukoli roční dobu. Můžete obdivovat historická jádra měst, navštívit četné národní parky, vydat se do hor na dobrodružnou výpravu, relaxovat v lázních nebo se v létě vykoupat v jezerech. Pokud nemáte rádi davy turistů, ideální dobou na dovolenou all inclusive Slovensko je na konci léta. To vás týdenní zájezd vyjde již od 11 tisíc.

Historická Banská Štiavnica

A kam se na Slovensko vypravit? Unikátní světová pamětihodnost je město Banská Štiavnica se starými uličkami, kouzelnými náměstími, impozantními budovami a sakrálními památkami. Centrem města je náměstí Sv. Trojce, skvostem je Starý a Nový zámek a zajímavostí je štola Glanzenberg, kterou si v minulosti prohlédl monacký kníže Albert.

Zábava pro celou rodinu v aquaparku

Dovolenou all inclusive na Slovensku můžete strávit podle své libosti. Zabaví se celá rodina, včetně malých ratolestí. Nadšení v jejich očích spatříte, až je vezmete do aquaparku Tatralandia zasazeného pod Tatrami. Relax si užijete v devíti termálních bazénech s teplotovou vody až 39 stupňů a vaše dítka se vyřádí na vodní lezecké stěně, 23 tobogánových drahách a vodní houpačce. Nebo vyrazte do nedalekých termálních lázní Bešeňová, kde byl nedávno vystavěn aquapark s vodními skluzavkami.

Objevte přírodní krásy Slovenska

Liptov
Z přírodních krás na vaše srdce zaútočí Dobšinská ledová jeskyně s ledovou výplní, Muráňská planina s chovem polodivokých koní, záhadné kamenné koule v Megoňkách, jeskyně Driny s krápníky, travertinové útvary v Karpatech, Súlovské skály s bílými hřebeny a Tatry s úchvatnou krajinou.

Výlety do slovenských měst

Ze slovenských měst se vám bude nejvíce líbit hlavní město Bratislava s hradem Devín, Levoča s historickými patricijskými domy, Stará Bystrica s prvním slovenským orlojem, Orava s legendárním hradem, Vlkolínec s lidovou architekturou nebo pohádkové Čičmany. Slovensko all inclusive rozhodně nebude pro nikoho zklamáním!