Prohlédněte si nabídku dovolené v Bulharsku s all inclusive ubytováním a rezervujte si svoji dovolenou včas. Zobrazujeme zájezdy od více jak 300 CK na jediném místě od největší cestovní agentury v ČR. Písčité pláže, hory, skvělé počasí, fantastická strava a levná dovolená. Takové je pobřeží Černého moře, takové je Bulharsko.


Dovolená v Bulharsku all inclusive

Zájezdy a dovolená Bulharsko all inclusive levně jen u nás! Vydejte se s námi letecky z Prahy, Brna, Ostravy nebo Pardubic na Balkánský poloostrov do Bulharska. Země, kde si svoji dovolenou můžete užít levně a přitom ve velkém stylu.

Řeč je o all inclusive dovolené u které se můžete těšit po celý den na neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Dále odpolední svačinky tzv. snacky. Mimo jídla máte v rámci all inclusive nárok ve vybraných hotelech na české animační programy, lehátka u hotelu i na pláži a možnost využívat sportoviště a vybavení hotelu.

Dovolená v Bulharsku all inclusive – ideál pro rodiny s dětmi

Dovolená Bulharsko all inclusive s dětmi je ideální pro rodiny. Ptáte se proč?

  • Nemusíte se starat o jídlo a pití pro vaše děti i pro vás
  • Animátoři vaše děti zabaví téměř na celý den
  • V Bulharsku jste letecky za 2 až 2:30 hodiny. Do Chorvatska autem jedete minimálně 10-16 hodin a to je pro děti peklo. To mi dáte jistě za pravdu.
  • Odlety z Prahy, Brna, Ostravy a speciály také z Pardubic

Vyhlášená letoviska pobřeží Černého moře

Navštívit můžete ideální letovisko se 4 km dlouhou pláží – Zlaté Písky. Nejoblíbenějším letoviskem českých turistů je Primorsko nacházející se u nejdéle se táhnoucí pláže (až 10 km). Velmi krásné je také letovisko Slunečné pobřeží, které jak už název napovídá patří mezi nejslunnější místa v Bulharsku s 8 kilometry písečných pláží. Tradiční atmosféru rybářských městeček pak hledejte v Nesebaru, Varně nebo letovisku Sv. Vlas.

Náš tip: Dovolená Bulharsko + děti zdarma