Vyberte si z nabídky dovolená Černá Hora letecky váš příští zájezd a poznejte zemi, která vznikla teprve nedávno. Čekají vás nádherné památky, ještě krásnější pláže, okouzlující hory, příroda i rozmanitá jezera. Zvolit si za cíl své příští dovolené Černou horu již není krok vedle. Ba naopak. Popularita této destinace raketově stoupá.


Černá Hora letecky z Brna, Ostravy, Pardubic a Prahy

Černá Hora je letecky dostupná z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic.

Doba letu z Prahy trvá přibližně 1 hodinu a 30 minut a přistávat budete pravděpodobně na jednom ze dvou mezinárodních letišť (Tivat nebo v hlavním městě Černé Hory – Podgorica).

Jedná se o jednu z nejdostupnější leteckých destinací jižní Evropy. Dokonce do Chorvatska se léta o cca 5 minut déle než sem a do Francie průměrně o 15 minut déle.

Proč na dovolenou k moři do Černé Hory letecky?

Černá hora skrývá jedno tajemství za druhým. Tím, které lidé stále častěji objevují je dovolená u moře. Jadranské pobřeží totiž poskytuje ideální podmínky pro letní dovolenou a ještě můžete výrazně ušetřit. Jinak očekávejte srovnatelnou kvalitu se sousedním Chorvatskem, tedy kvalitní služby včetně několika all inclusive hotelů, možnost vyrazit na dovolenou autobusem nebo letecky a také podstatně méně turistů.

Nejoblíbenějšími letovisky Černé Hory jsou Budva, Bečiči, Bar, Sveti Stefan, Sutomore a Ulcinjská Riviéra.

Víte že… Černá Hora není součástí Evropské Unie, ale na celém území se platí Eurem?

Černá Hora 55+

V poslední letech se stále častěji spojuje Černá hora 55+ s dotovanými zájezdy pro seniory. Ti mohou díky dotacím vycestovat mimo turistickou sezónu do vybraných oblastí a hotelů za nižší ceny včetně doprovodu. Tyto letecké zájezdy jsou přizpůsobeny věkové kategorii seniorů. Takže například budete v hotelu který má výtah, nebudete daleko od vody apod.

Černá Hora skrývá spoustu krásných míst, kde strávit dovolenou u moře.

Černá Hora skrývá spoustu krásných míst, kde strávit dovolenou u moře.