Láká vás dovolená Chorvatsko autobusem? Prohlédněte si nabídku zájezdů ověřených cestovních kanceláří na jediném místě. Doprava klimatizovanými autobusy do vámi vybraných destinací za nejnižší ceny na trhu. Vydejte se s námi do vaší oblíbené lokality levně a rezervujte si zájezd přes internet.


Do Chorvatska autobusem

Turisty velmi oblíbené Chorvatsko nabízí desítky rozličných oblázkových a písečných pláží, luxusní hotely i kempy ve stínu stromů, pobřežní promenády s bary, historická města a přírodu. Každý si tu najde to své. Mnohá jména zdejších letovisek jsou lidmi velmi dobře známá.

Dopřejete-li si dovolenou do Chorvatska autobusem, nejspíše vyjedete odpoledne a dorazíte ráno. Cesta trvá minimálně 10 hodin, záleží, kam až vás, přeneseně řečeno, vaše toulavé boty zavedou. Celou dobu ale budete mít k dispozici průvodce, odpočinkové pauzy, večerní film a samozřejmě profesionální řidiče, kteří vám zaručí bezpečnou cestu.

Jestli budete hledat nabídky last minute Chorvatsko autobusem, rozhodněte se, do jaké oblasti pojedete:

  • Istrie – poloostrov, patřící mezi nejnavštěvovanější, na severu se středisky jako Poreč, Rabag, Pula nebo Rovinj.
  • Kvarner – na riviéře můžete navštívit lázeňská střediska (např. Opatija), užít si horskou turistiku a zamluvit si lodní výlet do nedalekých Benátek. K známým střediskům patří Rijeka, Baška nebo Crkvenica, z ostrovů pak Krk nebo Rab.
  • Severní Dalmácie – velké přístavní město Zadar, poloostrovní Primošten s vinicemi, Starigrad s Národním parkem Paklenica.
  • Střední Dalmácie – historický Split císaře Diokleciána, lázeňská Makarska, podhorský Gradac s dlouhými plážemi, velmi oblíbená Baška Voda či lázeňský ostrov Hvar.
  • Jižní Dalmácie – historický Dubrovník zapsaný v UNESCU, zachovalé středověké město Korčula.

Autobusem to vyjde levně

Mnohé cestovní kanceláře nabízí levné dovolené do Chorvatska autobusem. Specialistou je každopádně cestovní kancelář Vítkovice Tours, ale bohatou nabídku najdete i na Invii. Mnohé zájezdy nabízí formu all inclusive, což je určitě ta správná volba, díky které máte o jídlo i pití po celý den postraráno.

Pokud jste už někdy byli na dovolené v Chorvatsku autobusem, vyberte si protentokrát jiné letovisko. Je jich tu spousta. A nové a nové možnosti ubytování tu rostou jak houby po dešti.