Vyber si u nás zájezd z nabídky dovolená Chorvatsko letecky z Prahy, Brna či Ostravy od více jak 300 CK na jediném místě. Jen hodina a půl letu vás dělí od slunečné dovolené u Jaderského moře. Rezervuj si levně z tisíce termínů a hotelů letovisko, které je ti nejblíže a vyraz si odpočinout do nejoblíbenější české destinace – do Chorvatska.


Letecky do Chorvatska levně

Láká vás letní dovolená u moře s relaxací na pláži a s horkým sluncem, které vám zaručí krásné opálení? K tomu si domyslete hotel s all inclusive a bohatou nabídkou služeb. V tom případě si zarezervujte dovolenou letecky do Chorvatska.

Chorvatsko nabízí širokou paletu pobřeží u Jaderského moře, přírodní krásy i historická místa zapsaná na seznam UNESCO. Dopřejte si procházky po místních letoviscích s kornoutem výborné zmrzliny v ruce. Až si nebudete vědět anglicky rady, můžete použít i češtinu, což je bezesporu výhodou pro nepolíbené angličtinou. Dovolená v Chorvatsku, kam se můžete vypravit třeba letecky, je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Chorvatsko letecky je skvělou volbou. Linky sem jezdí z Prahy, z Brna i z Ostravy. Za přibližnou hodinku a půl už vás vítá pobřežní letovisko. Skvělou volbou pro výběr last minute je cestovní kancelář Vítkovice Tours specializovaná právě na chorvatské krásy.

Pokud nechcete strávit svou dovolenou v luxusním hotelu, můžete si najít i jiné formy ubytování. Levně vás vyjde třeba kemp blízko pláže (přečtěte si recenzi kempu Soline v Biogradu na Moru), nebo dovolená u soukromníků. Vilek a pokojů k pronájmu tu najdete bezpočet.

Důvody, proč si vybrat Chorvatsko s dopravou letecky:

  • Rychlý a pohodlný let bez zbytečných nervů.
  • Pokud je vaším cílem chorvatský ostrov, budete na něj dovezeni trajektem – vše budete mít zajištěné v rámci své cestovní kanceláře.
  • V současnosti se můžete letecky dopravit levně.

Tipy na dovolenou:

  • Přístavní město Split nabízí antickou památku, Diokleciánův palác.
  • Historické město Dubrovník je dalším bodem v seznamu UNESCO.
  • Přírodu si můžete užít v horách a národních parcích, z nichž je třeba zmínit Plitvická jezera.
  • Blízko Gradacu se nachází sladkovodní krasové jezero Bacinské.
  • Řada ostrovů, např. Hvar, Korčula, Krk nebo Brač.