Vyberte si z připravené nabídky dovolená Egypt all inclusive zájezd a vycestujte do místa přímo stvořeného k relaxaci a odpočinku. Objevíte pravý luxus dovolené, kde se nemusíte o nic starat. Budete se koupat na krásných písečných plážích a užívat si opalování na pláži. Líbí se vám některý z nabízených hotelů? Kliknutím na něj si zobrazíte kompletní nabídku volných termínů.


Last minute dovolená v Egyptě s all inclusive

Hledáte dovolenou u moře ve fantastické atmosféře, ale zároveň nechcete zruinovat váš rodinný rozpočet? Rezervujte si all inclusive zájezdy do Egypta a získejte za své peníze opravdovou dovolenou bez starostí.

Po celý rok se s námi můžete vydat do nejrůznějších koutů této země. Nejoblíbenějším cílem je Hurghada, následována rájem potápěčů a milovníků šnorchlování, letoviskem Marsa Alam nebo Sharm El Sheikh. Následují letoviska jako Taba, Makadi Bay, Safaga, El Gouna či Dahab.

Nejlevnější dovolená Egypt s all inclusive

Hledáte nejlevnější all inclusive dovolenou? Vyrazte do Egypta. Aktuálně se totiž jedná o destinaci, kam seženete letecké zájezdy z Prahy, Brna, Ostravy i Pardubic za nejnižší ceny již od necelých 10 000 Kč.

Velkou výhodou je bezesporu fakt, že Egypt je mimo 2-3 měsíců téměř celoroční destinace. Za koupáním sem lidé vyrážejí již v březnu a sezóna končí v listopadu. Většina hotelů je ale v provozu i v zimních měsících, kdy nabízí vyhřívané bazény a trávení vánoc či silvestra u moře.

V rámci all inclusive dovolené v Egyptě si budete moct vychutnat:

  • snídaně, obědy a večeře formou bufetu po celý den
  • odpolední svačiny a menší občerstvení během dne
  • nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den
  • lehátka u bazénu a na pláži včetně plážového baru
  • animační programy, možnost zdarma využívat sportoviště a další vybavení hotelu

Egypt all inclusive od EximTours, Čedok, Invia atd.

Dovolená Egypt all inclusive je stálicí u cestovních kanceláří. Řadu let patří také mezi nejprodávanější lokality. Doporučujeme vyhledávat zájezdy do Egypta u CA Invia (nabídka této cestovní agentury je na našich stránkách), která zobrazujte zájezdy od 315 cestovních kanceláří na jediném místě. Nechybí samozřejmě CK jako Eximtours, Čedok, Fischer, BlueStyle a další.

Dovolená v Egyptě

Úchvatné pláže Egypta lákají, co říkáte?

  • Dovolená Egypt all.inclusive
  • Last minute Egypt all inclusive