Vychutnejte si s námi to nejlepší z Itálie. Dovolená all inclusive levně od více jak 300 cestovních kanceláří na jediném místě od největší cestovní agentury v ČR. Vydejte se s námi letecky, autobusem nebo vlastní dopravou do nejrůznějších koutů Itálie a vychutnejte si temperamentní atmosféru, kvalitní jídlo a fantastické moře.


Vydejte se na dovolenou do Itálie s all inclusive stravováním

Itálie se pyšní krásnými plážemi, nádhernými a moderními městy, velmi bohatou historií a přírodními krásami. Dovolená v Itálii all inclusive bude pro vás určitě tou správnou volbou. Zarezervujte si dovolenou v některém ze zdejších středisek či měst a užívejte si všeho plnými doušky. Celodenní strava, koupání, fakultativní výlety, poznávaní kultury, vychutnávání si výtečné kuchyně, to vše vám nabízí Itálie all inclusive.

Většina cestovních kanceláří nabízí Itálii all inclusive letecky a levně. Letecky se zde dostanete na mnohá místa, což je bezesporu výhodou.

Kam se vydat na dovolenou do Itálie all inclusive? Míst je nepřeberné množství, tady máte malou ochutnávku:

  • Benátky – romantické místo postavené na laguně. Bohatá historie zahrnující vládu dóžat i vliv Byzance. Poslouchejte při svých procházkách malinkými uličkami písně gondoliérů.
  • Jezero Lago di Garda – obrovské italské jezero na severu obklopené horami a historickými městečky. Nedaleko je známá Verona milenců Romea a Julie.
  • Řím – hlavní město s velice starou historií. Poznejte pozůstatky republikánské a císařské vlády a křesťanské stavby. Městem ve městě je Vatikán – nejposvátnější místo na světě díky sídlu papeže. Nedaleké městečko Tivoli stojí za návštěvu, nejen kvůli překrásné Villy d´Este, ale také kvůli Hadriánově vile.
  • Neapol – poznejte, co je pravdy na rčení „Vidět Neapol a zemřít“. Blízké Capri sloužilo jako císařské sídlo. Nezapomeňte navštívit sopku Vesuv a pod ní pohřbené Pompeje.
  • Florencie – renesanční město v Toskánsku. Vydejte se po stopách rodu Medicejských a nezapomeňte ani na Michelangelovu sochu Davida.

Dovolená v Itálii all inclusive nabízí také přímořská letoviska:

  • Gargnano – zdejší čisté moře získalo modrou vlajku.
  • Rimini – oblíbená dovolenková oblast blízko San Marina.
  • Bibione – nejznámější severské letovisko blízko letoviska Caorle.
  • Lido di Jesolo – zdejší dlouhá pláž je největší mezi Terstem a Benátkami, které díky krátké vzdálenosti jsou vhodným výletním místem.
  • Amalfi – zdejší krása rozkládající se pod horským úpatím je potvrzena UNESCEM. Toto letovisko s ostatky sv. Ondřeje se nachází blízko Neapole.