Hledáte dovolenou na Apeninském poloostrově? Připravily jsme pro vás 15 zájezdů z nabídky dovolená Itálie autobusem od více než 300 cestovních kanceláří. Vybírat můžete stravování formou all inclusive, polopenze nebo vlastní. Zaujal-li vás některý z hotelů, klikněte si na něj pro kompletní nabídku termínů. Zájezdy denně několikrát aktualizujeme.


Autobusem do Itálie na dovolenou

Tam, kde se hory tyčí nad šumivými modrými jezery, kde se vinice táhnou na úrodných kopcích a kde středověké stavby poskytují stín v malebných uličkách, leží magická a přátelská země – Itálie. Vyrazte společně s námi autobusem do Itálie k moři na slunce zalité pláže, kde můžete jednoduše lenošit nebo prozkoumávat vzrušující historii měst.

Itálie je krásná živá země s jedinečnou atmosférou a co víc, není příliš vzdálená, takže je možné sem vyrazit buď vlastní dopravou nebo právě autobusem velmi levně.

Itálie autobusem s polopenzí k moři

V rámci nabízených zájezdů vás pořádající CK dopraví až na místo určení moderními klimatizovanými autobusy. Na místě vás čeká plná penze, polopenze nebo vlastní stravování.

  • Polopenze – snídaně a večeře v ceně zájezdu.
  • Plná penze – snídaně, obědy a večeře v ceně zájezdu. Často máte k dispozici také nápoj.
  • Vlastní stravování – je pouze na vás jak a kde se budete stravovat.

Cesta autobusem do Itálie trvá 9 hodin v případě, že vyrážíte na její sever (Bibione, Caorle apod.) a až 24 hodin v případě, že chcete poznat jih (například Kalábrii či Sicílii). Ty nejoblíbenější lokality jsou zpravidla dostupné do 10 hodin cesty a to levně.

Levná dovolená v Itálii autobusem

V rámci dovolené můžete zvolit hned několik typů zájezdů. Pojďme si o nich něco povědět:

  • Dovolená u moře – klasické cesty na pobřeží Itálie
  • Dovolená u jezera – Itálie má několik věhlasných jezer (Lago di Garda nebo třeba jezero Como), kde můžete strávit nádhernou dovolenou
  • Eurovíkendy – Řím, Benátky, Florencie a další města lákají k eurovíkendům
  • Za lyžováním – italské Dolomity patří mezi nejlepší destinace k lyžování
  • Poznávací zájezdy – poznávací zájezdy za historickými památkami například do Pompejí
Benátky, Itálie

Italské Benátky jsou jedním z nejromantičtějších míst Evropy, zdroj: Vlastní archív