Hledáte dovolenou na Apeninském poloostrově? Připravily jsme pro vás 15 zájezdů z nabídky dovolená Itálie autobusem od více než 300 cestovních kanceláří. Vybírat můžete stravování formou all inclusive, polopenze nebo vlastní. Zaujal-li vás některý z hotelů, klikněte si na něj pro kompletní nabídku termínů. Zájezdy denně několikrát aktualizujeme.

- 6%


Autobusem do Itálie na dovolenou

Tam, kde se hory tyčí nad šumivými modrými jezery, kde se vinice táhnou na úrodných kopcích a kde středověké stavby poskytují stín v malebných uličkách, leží magická a přátelská země – Itálie. Vyrazte společně s námi autobusem do Itálie k moři na slunce zalité pláže, kde můžete jednoduše lenošit nebo prozkoumávat vzrušující historii měst.

Itálie je krásná živá země s jedinečnou atmosférou a co víc, není příliš vzdálená, takže je možné sem vyrazit buď vlastní dopravou nebo právě autobusem velmi levně.

Itálie autobusem s polopenzí k moři

V rámci nabízených zájezdů vás pořádající CK dopraví až na místo určení moderními klimatizovanými autobusy. Na místě vás čeká plná penze, polopenze nebo vlastní stravování.

  • Polopenze – snídaně a večeře v ceně zájezdu.
  • Plná penze – snídaně, obědy a večeře v ceně zájezdu. Často máte k dispozici také nápoj.
  • Vlastní stravování – je pouze na vás jak a kde se budete stravovat.

Cesta autobusem do Itálie trvá 9 hodin v případě, že vyrážíte na její sever (Bibione, Caorle apod.) a až 24 hodin v případě, že chcete poznat jih (například Kalábrii či Sicílii). Ty nejoblíbenější lokality jsou zpravidla dostupné do 10 hodin cesty a to levně.

Levná dovolená v Itálii autobusem

V rámci dovolené můžete zvolit hned několik typů zájezdů. Pojďme si o nich něco povědět:

  • Dovolená u moře – klasické cesty na pobřeží Itálie
  • Dovolená u jezera – Itálie má několik věhlasných jezer (Lago di Garda nebo třeba jezero Como), kde můžete strávit nádhernou dovolenou
  • Eurovíkendy – Řím, Benátky, Florencie a další města lákají k eurovíkendům
  • Za lyžováním – italské Dolomity patří mezi nejlepší destinace k lyžování
  • Poznávací zájezdy – poznávací zájezdy za historickými památkami například do Pompejí
Benátky, Itálie

Italské Benátky jsou jedním z nejromantičtějších míst Evropy, zdroj: Vlastní archív