Vydejte se s námi na Apeninský poloostrov a vyberte si dovolenou v Itálii letecky z Ostravy, Brna nebo Prahy. Vezmeme vás až na samý jih Itálie do míst, kterým se ne nadarmo přezdívá Karibik Evropy. Kliknutím na vybraný hotel získáte kompletní nabídku termínů.


Dovolená Itálie letecky levně

Itálie je zemí lákadel a nezapomenutelných zážitků. O to více toto rčení platí, pokud mluvíme o autentické jižní Itálii. V případě letecké dovolené totiž pravděpodobně na jih Itálie míříte. Sever je vhodnější pro autobusové zájezdy.

Levně se tak s námi můžete vydat na kouzelné pláže Kalábrie, na největší ostrov Středomoří – Sicílii nebo třeba na nedaleko Korsiky ležící ostrov, oblíbený mezi celebritami, Sardínii. Teď budete mít pravděpodobně jediný problém. Na které z těchto fantastických míst vyrazit.

Itálie letecky z Ostravy, Brna a Prahy

Velkou výhodou je jistě fakt, že je dovolená Itálie letecky dostupná z Ostravy, Brna a samozřejmě Prahy. Nemusíte tak cestovat přes celou republiku, aby jste mohli odletět na svoji dovolenou, ale lehce si vyberete místo odletu nejbližší vašemu bydlišti.

Kladem je bezesporu také doba letu. Na samotný jih Itálie to netrvá více jak 2 hodiny a 30 minut. Průměr se pak pohybuje kolem 2 hodin letu. Tedy ještě méně než třeba na španělské pobřeží Costa Brava.

  • Letecky na Sicílii za 2 hodiny a 15 minut
  • Letecky do Kalábrie za 2 hodiny a 30 minut
  • Letecky na Sardinii za 2 hodiny
  • Letecky na Ischii za 2 hodiny
  • Letecky do Říma za 1 hodinu a 45 minut
  • Letecky do Benátek za 1 hodinu a 15 minut

Itálie letecky pro seniory 55+

Dovolená Itálie letecky je vhodná také pro kategorii seniorů 55+. V rámci dotovaných zájezdů mohou senioři vyrazit k moři levněji a mimo hlavní turistickou sezónu. Čeká vás příjemnější počasí (žádná vedra), méně lidí a spousta stejně založených seniorů se stejným zájmem – cestovat. Poptávka po zájezdech určených speciálně seniorům stoupá a každoročně takto vyrazí na 18 tisíc cestovatelů.

Kalábrie, Itálie

Kalábrii se často přezdívá, karibik Evropy.