Užijte si dovolenou na jednom z nejslunnějších ostrovů Řecka, kde křišťálově čisté moře vytváří pozoruhodné podmínky pro potápěče a milovníky šnorchlování s viditelností až 40 metrů pod hladinu moře. Vybírejte z nabídky dovolená Kréta all inclusive a užívejte si dovolenou bez zbytečných starostí. O vše se za vás postaráme.


Dovolená na ostrově Kréta s all inclusive

Vyrazit na dovolenou dnes můžeme do exotických destinací, do Afriky ale stejně tak i do Evropy. Mezi nejvyhledávanější možnost v tomto směru patří dovolená Kréta all inclusive. Tento ostrov patří Řecku a pyšní se tím, že se jedná o nejjižnější řecký ostrov. To znamená jistotu velmi teplého počasí i na konci sezony.

Ačkoliv je ostrov hornatý a má rozměry pouze 260 na 56 kilometrů, nabídne několik středisek, kde bude pobyt na Krétě s all inclusive skutečně dokonalý. Především oblast severního pobřeží patří mezi nejvyhledávanější z hlediska krásy pláží, zatímco jižní si pochvalují milovníci potápění.

All inclusive se vším komfortem

A proč by to měla být právě dovolená Kréta all inclusive? Jelikož díky tomuto typu stravování máte v ceně jak jídlo, tak i nápoje. Většina hotelů nabízí snídani, oběd i večeři formou bufetů, k čemuž přidává dopolední a odpolední svačiny.

Během celého dne až do noci je možno zdarma konzumovat alko i nealko nápoje v hotelové restauraci, ale i barech. Ty nejlevnější možnosti s tímto stravováním přitom nevyjdou nijak draze. V období července – srpna může stát osmidenní dovolená 10 – 12 000 Kč na osobu. Oblíbená doba září – říjen je poté trošku dražší, ale do 15 000 zájezd seženete.

Jak koupit last minute na Krétu s all inclusive?

Pokud se na tento ostrov chcete vydat skutečně levně, je ideální nakupovat správné zájezdy. Buď s předstihem, takzvané first minute, nebo skutečně na poslední chvíli. To jsou last minute.

V obou případech se lze oproti ceníkovým cenám dostat až na částky, které jsou poníženy i o několik desítek procent. Samozřejmě i v rámci takových zájezdů, tedy v rámci zájezdů last minute lze mít komfort spojený s ubytováním a zmíněným all inclusive stravováním. To je navíc cestou k tomu, jak kromě suvenýrů už nemusíte utrácet skutečně vůbec za nic, maximálně tedy ještě za případné sportovní a jiné zábavné vyžití.