Připravily jsme pro vás 15 zájezdů z nabídky dovolená Kypr all inclusive od více jak 300 CK. Pokud vás některý z hotelů zaujal, ale nevyhovuje vám termín, jednoduše klikněte na hotel a zobrazí se vám kompletní nabídka volných termínů. Nabídka je aktualizována několikrát denně!


Dovolená na Kypru s all inclusive ubytováním

Levná dovolená a zájezdy na Kypr s all inclusive stravováním. Středomořský ostrov Kypr nabízí svým návštěvníkům ideální podmínky dovolené – slunce, moře, koupání, odpočinek a kvalitní jídlo. Ne nadarmo se pak říká, že Kypr je evropským karibikem. Hlavně jižní část Kypru (Protaras či Ayia Napa) je pokryto bílým pískem na pobřeží azurově čistého moře.

Hledáte dovolenou s all inclusive stravováním na Kypru? Vyberte si u nás za nabídky více jak 300 cestovních kanceláří ten pravý zájezd třeba v oblíbených letoviscích – Ayia Napa, Larnaka, Limassol, Pathos nebo Protaras. Vše s all inclusive stravováním.

Dovolená na ostrově Kypr

Dovolená na Kypru může mít několik podob. Můžete se válet na prosluněné pláži, koupat se v azurově čistém moři, užívat si západy slunce ve stylových restauracích nebo poznávat kulturu a historické památky dané lokality. Jedno je jisté, budete se sem chtít vrátit.

All inclusive dovolená na Kypru

V rámci all inclusive dovolené na Kypru si budete moct vychutnávat:

  • snídaně, obědy a večeře formou bufetu
  • odpolední svačiny a menší občerstvení po celý den
  • nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den zdarma
  • lehátka u bazénu a na pláži
  • v některých hotelech pak animační programy, možnost zdarma využívat sportoviště a další vybavení hotelu

Nabízíme zájezdy na Kypr s all inclusive ubytováním levně za super ceny také v rámci last minute zájezdů, a to letecky z Prahy, Brna a Ostravy.

Kypr

Kypr nabízí úchvatné písečné pláže