Dovolená Mallorca all inclusive slibuje dovolenou na jednom z největších ostrovů Španělska, jež leží v souostroví Baleáry a patří k jedné z nejvíce navštěvovaných lokalit v Evropě. Mallorca dokáže nadchnout překrásnými písečnými plážemi, skalními útesy, rušným a velmi bohatým nočním životem, ale také památkami. Hezké vzpomínky si přivezou nejen milovníci klidu a odpočinku, ale i fanoušci adrenalinu, zejména horolezectví a mnoha vodních sportů. Dovolená na Mallorce s all inclusive tak pro vás bude zcela nezapomenutelným zážitkem.

Nabídka zájezdů CA Invia na Mallorcu s all inclusive levně


Letecky na Mallorcu

Mallorca all inclusive nabízí řadu leteckých zájezdů do krásných letovisek, jmenujme třeba Soller, Paguera, Alcudia, El Arenal, Playa de Palma či Playa Nova. Čeká vás luxusní ubytování a spousta zábavy. Nezáleží na tom, jestli bude vaší volbou dovolená s all inclusive (all inclusive program znamená, že je v ceně pobytu zahrnuto vše, co potřebujete – snídaně, oběd, večeře, případně dezerty, nápoje, různé sportovní aktivity a podobně. Výhodou je, že dopředu víte, kolik vás bude dovolená stát)., či jen některý last minute zájezd s polopenzí, na své si přijdou opravdu všichni.

Čím Mallorca vyniká?

  • krásné písčité pláže
  • romantické zátoky
  • bujná vegetace (piniové háje, pomerančovníky, palmy, cypřiše a mandloně (ty mají úžasné bílé květy)
  • mnoho vzácných druhů ptactva a rostlin
  • historické památky

Mallorca a letoviska

Paguera – leží na jihozápadní straně ostrova uprostřed piniových hájů. Nabízí spoustu restaurací, barů, obchodů a také procházky po pěší zóně. Je tu rovněž pár diskoték pro milovníky nočního života. Aktivní dovolenou můžete strávit s vodními sporty na místních plážích.

Alcudia – tento záliv má krásnou písčitou pláž, jenž obklopují pinie a palmy. Díky pozvolnému vstupu do moře je navíc vhodné pro rodiny s dětmi. Jsou zde vodní sporty, restaurace, obchody i bary. Centrum Alcudia se pyšní krásným přístavem a romantickými uličkami.

Cala D´or, Cala Barca – nejvyhledávanější zátoka východního pobřeží. Tvoří jí 8 velmi romantických zálivů, z toho písčité pláže jsou na 7 z nich. Jemný bílý písek, bílé domečky zasazené v piniových hájích a úžasné kvetoucí zahrady, to vše vytváří dojem, že jste v pohádce. Je tu možnost potápění, ale můžete si třeba zahrát i tenis.

El Arenal – letovisko na východě zálivu Bahia de Palma nabízí velmi rušnou atmosféru. Pláže, restaurace, obchody a spousta zábavy pro děti i dospělé. Je tu aquapark Aqualand Arenal, který patří k těm největším, dále bohatá nabídka vodních sportů a mnoho dalšího.

Playa De Muro – letovisko se vyznačuje novými luxusními (noblesními) hotely, jež byly postaveny přímo na pláži, která má jemný světlý písek a obklopují jí překrásné piniové háje. K pobřeží patří také S´Albufera, což je přírodní rezervace, kde najdete ptačí rezervaci. Prostředí je vhodné nejen na opalování, ale také k procházkám.

Vyberte si z nabídky last minute zájezdů, kde naleznete levné ubytování ve všech zmíněných letoviscích.