Odletět na Malorku z Brna? Pro všechny Moraváky máme dobrou zprávu – na tento španělský ostrov se pohodlně dostanete z mezinárodního letiště Brno – Tuřany. Pravidelné sezónní lety se konají z tohoto letiště od 1. června do 27. srpna.

Průměrná doba letu z Brna do Palma de Mallorca trvá asi 4 hodiny a 45 minut a uletíte trasu dlouhou 1 536 km. Za týdenní dovolenou na Malorce s odletem z Brna zaplatíte částku již od 9 500 Kč.

Nabídka zájezdů CA Invia na Mallorcu s odlety z Brna


Malorka – volba č. 1

Proč byste měli strávit letošní last minute dovolenou na Malorce? Odpověď je jednoduchá: nemůžete být zklamáni! A že je ostrov opravdu jedinečný, zjistíte i z internetových diskuzí. Tento největší ostrov Baleárského souostroví láká na přírodní krásy, letní teploty kolem 30 stupňů, bílé pláže, romantické zátoky a neuvěřitelně čisté moře.

Nenapodobitelnou atmosféru ostrova vytváří historické památky, voňavé pomerančovníky, omamné mandloně a vzácné ptactvo a rostlinstvo. Není divu, že toto místo přitahuje světoznámé herce a umělce. A vás dovolená na Malorce s odletem z Brna zaručeně uchvátí také!

Odpočinek i zábava

Na Malorce se nikdo nebude nudit. Kdo chce, může polehávat na pláži a naslouchat šumění moře, nebo se vydat do vodních parků, delfinária a dalších zábavných center. Letoviska pulzují denním i nočním životem a na každém rohu je několik barů, restaurací a diskoték. Zábavu si tu najde každá věková kategorie!

Can Pastilla a Magaluf

Rozmanitou dovolenou zažijete ve středisku Can Pastilla a El Arenal s dlouhou písčitou pláží a promenádou obklopenou palmami s pravým prázdninovým ruchem. Střediska Magaluf a Palmanova jsou oblíbené pro své vodní parky, delfinárium a rušný noční život.

Santa Ponsa a Cala d´Or

Klidnějším rekreačním letoviskem s výhledem na pohoří Serra de Tramuntana je Santa Ponsa a ani zde nechybí pobřežní promenáda. Na ostrově se nachází také jedno luxusní středisko pro náročné turisty Cala d´Or s ruchem na straně jedné, s klidem přírodních rezervací na straně druhé.

Porto Colom a Can Picafort

Mezi nejvyhledávanější turistické letovisko Malorky patří Porto Colom s krásnou zátokou a širokou nabídkou vodních sportů. Pozvolný vstup do moře a rozlehlou pláž s bílým pískem skýtá středisko Can Picafort, kde si užijí jak rodiny s dětmi, tak mladí cestovatelé.

Dovolená Malorka s odletem z Brna je tou nejlepší volbou pro tento rok. Turisté se zde budou cítit v bezpečí, prožijí nezapomenutelné dny podle svých představ a poznají pohostinnost místního obyvatelstva.