Barevné Maroko

Na severu Afriky se rozkládá výjimečná země Maroko, která je rájem pro všechny zájemce o aktivní dovolenou a milovníky lenošení na zlatavých plážích. V Maroku vás okouzlí starobylá města, čisté teplé moře, dotek písku nekonečné Sahary a pohled na impozantní Atlasové pohoří. A nemusíte se při svém pobytu v této zemi o nic starat, když si vyberete dovolenou Maroko all inclusive od cestovní kanceláře.

Nabídka zájezdů CA Invia do Maroka s all inclusive


Služby all inclusive

All inclusive stravování má tu výhodu, že po celý den máte zdarma nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje, snídaně, obědy, večeře a svačiny mezi hlavními jídly. Nechybí jak místní pokrmy a moučníky, tak kontinentální evropská kuchyně. Maroko all inclusive se rozhodně vyplatí a nemusíte se obávat žádných žaludečních a střevních potíží.

Letové informace a počasí

Do Maroka se létá z Prahy, Ostravy a Brna a délka letu trvá 3 až 4 hodiny podle letiště. Počasí v Maroku bude během celé vaší dovolené bezchybné. V hlavní turistické sezóně, která trvá od května do října, se můžete radovat z průměrných teplot mezi 22 až 28 °C ve stínu, ale nejsou výjimkou ani teploty přesahující 30 °C.

Vstupní formality

Co se týče vstupních formalit, ke vstupu do Maroka nepotřebujete vízum, pokud váš pobyt nepřesáhne 90 dní. Vycestovat můžete jedině na cestovní pas s platností nejméně šesti měsíců od data vstupu do země. Do turistických středisek nemusíte být speciálně očkovaní, do odlehlých oblastí se doporučuje očkování proti žloutence typu A a B a břišnímu tyfu.

Město Agadir

Dovolená Maroko all inclusive bude vaším nejvydařenějším pobytem v exotické destinaci. Udělejte si výlet do města Agadir v jihozápadní části země, kde stojí za návštěvu městské muzeum Musée Municipal se sbírkou výrobků berberské kultury, pevnost Kasbah z roku 1540 nebo velký park se zahradami Jardim de Olhao.

Město Marrákeš

Za nejdůležitější centrum turistického ruchu je považován Marrákeš s cennými historickými památkami, jako je náměstí Jemaa El Fna, mešita Koutoubia, palác Bahia nebo Saadské hrobky. Stín před sálajícím sluncem poskytnou vzrostlé stromy v zahradách a parcích s květinami z celého světa.

Město Rabat

Skvostným místem je také hlavní město Rabat na pobřeží Atlantského oceánu, kde má své sídlo marocký král a vláda. Mezi nejvyhledávanější památky zde patří velké archeologické muzeum, nedokončený minaret Hassanova věž, mauzoleum Mohammeda V. a pevnost Kasbah des Oudaias.

Zábava a nákupy v Maroku

Na dovolené v Maroku s all inclusive můžete vyzkoušet různé vodní sporty, zahrát si golf nebo prozkoumat podmořský svět. Nezapomenutelným zážitkem bude výlet do Sahary s nekonečnými písečnými dunami, kde se můžete projet na velbloudu více do vnitrozemí. V městech a letoviscích se vydejte na nákupy a přivezte si domů třeba marocký koberec, předložky, kožené výrobky, mosazné nádobí, keramiku či dřevořezy.

Dovolená v Maroku vám přinese nevšední zážitky a ocitnete se ve zcela jiném světě s odlišnou kulturou, životním stylem a úchvatnými památkami typické pro severní část afrického kontinentu!