Nevybrali jste si u nás z akční nabídky zájezdů? Rádi vám pomůže sehnat dovolenou na míru podle vašich představ kamkoliv si budete jen přát.

Stačí, když nám ve formuláři níže, sdělíte své požadavky a co nejdetailněji popíšete vaše preference. Vaši poptávku zpracujeme a zašleme vám na email odpovídající zájezdy. Poptávkový formulář „dovolená na míru“ je vhodný také pro náročnější cestovatele, kteří vyžadují individuální programy.

Jak může vypadat poptávky dovolené na míru?

Chtěl bych dovolenou na Řeckém ostrově Kréta s all inclusive stravováním na 7 – 10 dní, hotel v první linii u moře. Termín v první polovině května.

Pro naši rodinu bychom chtěli poradit hotel v Bulharsku na 8 dní v červenci. Požadujeme pobyt pro dítě zdarma nebo s výraznou slevou a animační služby hotelu.

Vyplňte nezávazně tento formulář a my vám doporučíme zájezdy podle vašich požadavků.


Co je dovolená na míru?

Představy ideální dovolené se u každého jedince liší. Někdo chce své relaxační chvilky strávit v přírodě, jiný aktivitou a další opalováním se na pláži. Z široké nabídky zájezdů ovšem často bývá problém vybrat si ten pravý. Nechte si tedy od nás doporučit dovolenou na míru dle vašich požadavků. Stačí vyplnit poptávkový formulář výše a o zbytek se postarají naši zaměstnanci.

Zájezdy jsou pro nás alfou a omegou. Vidíme do zákulisí, více co lidi zajímavá a co se nejvíce prodává. Nezávazně vyplaněný formulář je pro nás potěším, protože možná právě vám vyberete další skvělou dovolenou.