Dovolená na poslední chvíli letecky. Pro někoho noční můra a zvýšený stres. Pro jiného šance získat výhodné zájezdy se slevou až 50% do vybraných hotelů. Ať už patříte do jedné či druhé skupiny na této stránce naleznete nejlepší last minute nabídky dovolené a to hned od více jak 300 cestovních kanceláří na jediném místě. Nabídku aktualizujeme několikrát denně.


Letecky na dovolenou na poslední chvíli

Máte hodně práce a nechce se Vám zatím vymýšlet kam na dovolenou? Ale přesto chcete někam jet? V tom případě využijete nabídky cestovních kanceláří, které se týkají dovolené na poslední chvíli, neboli last minute dovolené.

Možná ale patříte k těm, kteří si obstarávají dovolenou na poslední chvíli z toho důvodu, že se dostanou i do jinak luxusního a drahého hotelu za pár korun.

Tento typ dovolené má i své nevýhody:

  • Nemusíte sehnat dovolenou do určitého místa nebo do určitého hotelu ve vámi zvoleném termínu.
  • Pokud vás příprava na dovolenou stresuje, v tomto případě pak prožijete mnohem zvýšenější stres.
  • Může se vám stát, že pojedete na horší dovolenou a neužijete si ji tak, jak jste si představovali.

Jelikož jsou nevýhody, tak musí existovat i výhody:

  • Levná dovolená, jejíž sleva se může vyšplhat až na téměř 50 %.
  • Nemáte-li stanovené konkrétní místo, můžete objevit dovolenou na luxusním místě za nízkou cenu.
  • Můžete najít zájezd, za jehož cenu byste v předstihu několika měsíců jeli autobusem, ale vy nyní pojedete třeba letecky.

Dovolená na poslední chvíli je určitě pro řadu z nás skvělou volbou. Naštěstí je technika tak vyspělá, že si můžeme dovolenou objednat v klidu domova a nemusíme se trmácet do jednotlivých cestovních kanceláří.

Také cestovky nabízí velmi kvalitně zařízené zájezdy, že se nemusíte ničeho bát. Pokud pojedete letecky, jste na místě za pár hodin. A máte-li v hotelu zajištěnou all inclusive formu stravování a služeb, budete se cítit jako v pohádce. Celodenní strava a pitný režim, co víc si přát. Navíc je pravidelná strava důležitá, i když si myslíte, že v horku nemáte hlad.

Kam se vydat na poslední chvíli?

  • Stálicemi jsou pobytové zájezdy do Chorvatska, Itálie, Řecka nebo Turecka.
  • Můžete si ale objednat i poznávací zájezdy třeba právě do severněji položených míst nebo horských oblastí, abyste se moc nepotili při poznávání památek v třicetistupňovém vedru. Prozkoumejte krásy Londýna, Skotska, skandinávské země, nebo blízké Rakousko a Německo. Nezatracujte ani deštivé Nizozemí nebo málo objevované východní státy, jako je Litva či Lotyšsko.
  • Exotika – ostrovy u Asie, Ameriky, Austrálie. Proč ne? Na poslední chvíli vás vyjdou výhodně a levně.