Objevte kouzlo Portugalska

Uvažovali jste někdy nad tím, že byste se podívali do Portugalska? Tato země má rozhodně co nabídnout. A když si vyberete Portugalsko all inclusive, budete mít na dovolené zajištěno kvalitní ubytování a stravování již v ceně zájezdu. Prožijte poklidnou dovolenou u moře v zemi s neuvěřitelně rozmanitou krajinou a bohatou historií. Určitě neodjedete domů zklamáni!

Nabídka zájezdů CA Invia do Portugalska s all inclusive


V Portugalsku jste za tři hodiny

Do Portugalska se létá z Prahy a let trvá zhruba 3 hodiny. Dovolená v Portugalsku s all inclusive službami vás přijde na rozumné peníze, zvlášť pokud zakoupíte zájezd v last minute nabídce. Získáte slevu až ve výši 30 % z původní ceny zájezdu. Čím více se blíží den odletu, tím jsou ceny nižší.

All inclusive na vysoké úrovni

All inclusive služby zahrnují širokou škálu věcí, které dokážou zpříjemnit dovolenou. V ceně zájezdu je obsažena nejen letecká přeprava a transfery, ale rovněž ubytování, celodenní stravování, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, bazén, lehátka na hotelovém prostranství, WiFi připojení a někdy také bar a lehátka na pláži.

Zajímavosti v každém koutu země

Dovolenou v Portugalsku s all inclusive si zaručeně užijete plnými doušky a budete se vracet s nezapomenutelnými zážitky a silnými dojmy. Vydejte se na jih Portugalska, kde jsou nejproslulejší pláže a mnoho památek, které jsou tichou připomínkou arabské kolonizace. Nejvýznamnější historické památky naleznete ve střední části země a historická města a vesnice s lidovou tradicí na severu Portugalska.

Po stopách historie země

Prožití bezchybné dovolené na vás čeká v Algarve, kde je teplejší moře, menší vlny, nejlepší pláže a bohatý noční život. Kdo touží po poznávání historie země, ten ať se vydá do Bragy s třiceti pěti kostely, magického místa se svatyní Bom Jesus do Monte nebo Porta s monumentální katedrálou Sé.

Úchvatné pláže Portugalska

Nejkrásnějšími plážemi v Portugalsku jsou Praia da Rocha s jemným pískem a skalními útvary, Cale s příhodnými podmínkami pro surfaře, Praia do Falesia s pozvolným vstupem do moře, Praia Boca do Rio s nedalekými římskými zříceninami nebo romantická pláž Praia da Marinha.