Vyberte si svůj letošní zájezd z nabídky dovolená Řecko all inclusive a užijte si luxusní dovolenou na jihu Evropy. Připravily jsme pro vás zájezdy od 315 proti úpadku pojištěných cestovních kanceláří. Zaujal vás hotel, ale nevyhovuje vám termín? Klikněte na nabídku hotelu pro všechny volné termíny.


Dovolená v Řecku s all inclusive ubytováním levně

Dovolená Řecko patří již tradičně mezi nejlevnější a nejžádanější typy dovolené. Avšak v rámci all inclusive stravování musíte počítat s nárůstem ceny. I tak vás ale odpočinek nemusí vyjít na více jak 9 390 Kč. Taková je totiž nejnižší cena aktuálně nabízených zájezdů do Řecka s all inclusive stravováním na minimálně 7 nocí letecky z Prahy, Brna či Ostravy.

V rámci all inclusive dovolené v Řecku se můžete těšit na:

  • snídaně, obědy a večeře formou bufetu
  • odpolední svačiny a menší občerstvení po celý den
  • nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den zdarma
  • lehátka u bazénu a na pláži (pouze některé hotely)
  • v některých hotelech pak animační programy, možnost zdarma využívat sportoviště a další vybavení hotelu

All inclusive Rhodos, Kréta, Zykynthos a další

Řecko se můžete pochlubit několika vyhlášenými lokalitami a stovkami destinací, kam můžete vyrazit.

Nejoblíbenější lokalitou je ostrov Kréta, kam míří lidé za odpočinkem, zážitky i historií. Nejinak tomu je i na ostrově boha Slunce – Rhodos je zárukou slunce pro celou rodinu. Milovníci romantiky dávají přednost ostrovu Zakynthos a ti kdo rádi zeleň si vychutnávají dovolenou na ostrově Korfu.

Ať už milujete povalování se na prosluněných plážích, procházky po nekonečných promenádách, návštěvu historických a architektonických skvostů, dovolená Řecko all inclusive je vždy dobrou volbou ať si zamanete kteroukoliv z jmenovaných aktivit.

Last minute Řecko all inclusive

Pokud chcete ušetřit nakupujte zájezdy včas nebo na poslední chvíli. V rámci first minute dostante slevu oproti katalogových cenám až o 30%. I vyšší slevy vás čekají v rámci last minute zájezdů, avšak je třeba počítat s tím, že ty nejexkluzivnější hotely jsou často vyprodané právě v rámci first minute zájezdů. I tak si ale můžete sehnat velmi kvalitní dovolenou za bezkonkurenční cenu.

Řecko, Lindos