Dovolená s dětmi u moře je pro celou rodinu moment, který si vaše děti i Vy zaslouží. Vyberte si u nás za nabídky akčních zájezdů se slevou do vybraných hotelů s dětskými službami a vybavením. Pro některého hotely dokonce platí nabídka, u které cestuje vaše dítě na dovolenou zcela zdarma.


Dovolená u moře – dítě se slevou nebo zcela zdarma

Máte děti a nemůžete si dovolit jezdit na dovolenou jako dříve? Upřednostňují vaše děti koupání v moři, místo procházek po historických pamětihodnostech? Právě pro vás jsme připravili tipy na dovolenou s dětmi u moře.

Mnohé cestovní kanceláře nabízí dovolenou s dětmi u moře levně. To proto, že většina malých dětí má dovolenou zdarma. Nabídky jsou různorodé:

  • sleva (i pro dvě děti);
  • ubytování zdarma;
  • platí se pouze příplatek a mnoho dalších.

Mnohá letoviska a hotely jsou uzpůsobeny dětem. Nabízí dětské kluby, animační programy, dětská hřiště a bazény, vodní atrakce. Kromě toho je samozřejmostí pozvolný vstup do moře a v hotelových restauracích stoličky pro děti a někdy i dětské menu. Díky tomu si vaši dovolenou s dětmi u moře zaručeně užijete.

Náš tip: Dovolená Bulharsko dítě zdarma

Inspirujte se následujícími tipy:

  • Chorvatsko – děti si mohou plnými doušky užívat plavání v moři, stavění hradů z písků, a pokud si budete chtít na chvilku od hlídání odpočinout, svěřte děti do hotelových dětských klubů.
  • Řecko – krásné prostředí, moře, dobré jídlo, to vše si můžete dopřát na své dovolené s dětmi u moře v Řecku. Můžete si naplánovat výlet na ostrov Zakynthos a pozorovat velké želvy karety, jak kladou vajíčka.
  • Itálie – písečné pláže zalité sluncem, pozvolný vstup do vody, atrakce. Co víc si přát? Navíc můžete dětem koupit výbornou italskou zmrzlinu.
  • Turecko – krásné moře s plážemi, mnoho atrakcí a dětských radovánek. Voda je tu navíc od jiných arabských států pitná, takže se nemusíte bát střevních potíží u svých nejmenších a ani u vás.
  • Bulharsko – až si užijete do sytosti vyhlášeného moře, může vám přijít vhod některá atrakce. Slunečné pobřeží se pyšní nejrychlejším tobogánem v místním akvaparku, ve Varně je obdivuhodné delfinárium. (Nabídka zájezdů Bulharsko děti zdarma zde)
  • A na závěr dovolená na pevnině, ale u mořeNizozemsko: místní pláž Scheveningen nenabízí koupání v moři kvůli svému chladu, ale díky větru si děti mohou pouštět draky anebo si hrát s pískem. Rodiče si mohou vypůjčit kola s dětskou sedačkou a prozkoumat města. Pozorujte rybářské lodě vykládající na pevnině ryby a navštivte miniaturní Nizozemsko.