Chcete si užít dovolenou bez starostí tak jak se patří? Pak si prohlédněte naší nabídku dovolená Španělsko all inclusive, díky které můžete mít váš dovolenkový rozpočet plně pod kontrolou. Jídlo a pití máte totiž v ceně zájezdu po celou dobu vašeho pobytu. Vydejte se s námi za temperamentními španěly a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.


Do Španělska s all inclusive stravováním levně

Vyrazte prozkoumat Španělské království s bohatou historií, v níž se mísí evropský i arabský svět. Naučte se flamengo a otrlí mohou navštívit býčí zápasy. Vykoupejte se ve Středozemním moři a věnujte se turistice v Pyrenejích nebo v Sierra Nevada. Poznejte katolické chrámy a katedrály, paláce a Gaudího stavby. To a mnoho dalšího můžete prožít na dovolené ve Španělsku s all inclusive službami, které vám zaručí pravidelnou stravu i pitný režim.

Při výběru vaší all inclusivě dovolené ve Španělsku se můžete inspirovat následujícími tipy:

  • Barcelona – hlavní město Katalánska v sobě skloubí přístav s racky, historické stavby a neotřelé Gaudího umění. Zjistěte, proč u katedrály sv. Eulálie narazíte na husy a proč katedrála Sagrada Família stále není dokončena.
  • Toledo – dřívější kastilské královské sídlo. Dominantou je hrad Alcazar. Poznejte, jak se zde v průběhu dějin mísil vliv tří náboženství – křesťanství, islámu a judaismu.
  • Santiago de Compostela – významné poutní místo v Evropě. Projděte si Svatojakubskou poušť, která vede až ke katedrále tohoto světce.
  • Alhambra – maurský komplex pevností, paláců a zahrad v Granadě. Pokud máte rádi historii, zamluvte si dovolenou all inclusive v Granadě ve Španělsku a budete děkovat tomu, že Napoleon nevyhodil do vzduchu celou Alhambru i se svými krásami.
  • Ostrovy náležející ke Španělsku – Tenerife, Gran Canaria, Ibiza, Mallorca a další.
  • Sierra Nevada – pohoří na jihu, které vám nabízí lyžování, astronomickou observatoř i přírodní krásy z oblasti flory a fauny. Pod masivem s českým překladem jako „sněžné hory“ můžete objevit město Granada.
  • Pláže – zjistěte, jestli pláž Costa Brava dostála svému překladu „divokého pobřeží“, objevujte kamenné „katedrály“ Playa de las Catedrales a zbytky ztroskotaných galeon v Costa Tropical.

Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří a určitě si vyberete dovolenou ve Španělsku all inclusive vhodnou právě pro vás. Mnohé nabídky vám dopřejí dovolenou levně s množstvím bohatého programu.