Vyberte si z exkluzivní nabídky dovolená Thajsko all inclusive. Připravily jsme pro vás výběr zájezdů od partnerské cestovní agentury Invia. Pokud vás zaujal některý z nabízených hotelů, ale termín vám nevyhovuje, jednoduše klikněte na hotel a zobrazí se vám kompletní nabídky volných termínů. Odpočívejte, potápějte se, prožívejte kulturní i kulinářské zážitky společně s námi v Thajsku za skvělé ceny.


Last minute dovolená v Thajsku s all inclusive

Chcete zažít opravdu rajskou dovolenou? Potom vyrazte do Thajska, jehož nedotčené písečné pláže a křišťálově čisté vody patří mezi nejlepší na světě. Právě dovolená Thajsko all inclusive nabízí komfortní a pohodlný způsob, jak poznat tuto „zemi úsměvů“. Můžete prozkoumávat blízké okolí vždy s vědomím toho, že až se vrátíte do vybraného letoviska, budete mít k dispozici bezplatně jídlo i pití. O vše bude postaráno.

České cestovní kanceláře bohužel nedisponují takovou nabídkou all inclusive zájezdů jako zahraniční německé a rakouské cestovní kanceláře. Proto je většina nabídky tvořena leteckými zájezdy právě z Vídně, Drážďan, Mnichova či Berlína.

Kam vyrazit do Thajska?

Nejoblíbenějšími letovisky jsou bezesporu Pattaya a Phuket. Vyrazit můžete poznávat také hlavní město Thajska – Bangkok. Nebo méně známé o to krásnější ostrovy – Ko Samui, Krabi, Ko Phi Phi, Ko Chang, Ko Lanta či Khao Lak.

Kdy vyrazit do Thajska na jih k moři?

  • Hlavní turistická sezóna: od listopadu do konce března
  • Mimo turistickou sezónu: duben, květen – teploty stoupají k 35° C
  • Období dešťů: červen až říjen, teploty jsou ale kolem 30° C a období deště máme na mysli prudké monzunové přeháňky trvající jen pár hodin. Nikoliv nepřetržité pršení. Výhodou jsou ceny hotelů o 30 – 50% nižší.

V ceně all inclusive zájezdů do Thajska je zahrnuto?

  • snídaně, obědy a večeře
  • svačiny a malé občerstvení po celý den
  • místní alkoholické a nealkoholické nápoje po celý den, vč. koktejlů
  • v některých hotelech je možné bezplatně využívat vybavení hotelu – wellness, sportoviště, animační programy apod.
  • k dispozici máte lehátka u bazénu

Udělejte si radost a pořiďte si levně dovolenou v Thajsku s all inclusive stravováním právě u nás.