Chcete si dopřát ten pravý odpočinek a relaxaci bez starostí okolo? Pak vám doporučujeme vybírat z nabídky dovolená Turecko all inclusive. Neomezená konzumace pití a jídla během vašeho pobytu, animační programy pro děti i dospělé, jistota krásného počasí, nádherné písečné pláže a řada dalších lákadel. Taková je země na pomezí Evropy a Asie, takové je Turecko. Doporučujeme vybírat last minute zájezdy u kterých můžete ušetřit i desítky procent z katalogové ceny.


Last minute Turecko all inclusive

Plánujete letní dovolenou? Co třeba zkusit dovolenou Turecko all inclusive? Turecko je státem, který se nachází na území Evropy i Asie. Dlouhá historie, množství památek, moře, odlišná kultura a náboženství, tropické počasí, vynikající kuchyně, luxusní hotely. To a mnoho dalšího vám Turecko nabízí.

Jak se sem dostat?

Do Turecka můžete jet s cestovní kanceláří, nebo na vlastní pěst. Záleží, co vám více vyhovuje. Mnohé cestovní katalogy nabízí dovolené last minute v Turecku all inclusive. A to je určitě výhodné. Pokud pojedete na vlastní pěst, na internetu si můžete najít ten nejlevnější hotel právě pro vás a zvolit si vhodný dopravní prostředek.

Proč zvolit dovolenou v Turecku all inclusive?

  • Stálá celodenní strava a pitný režim – vychutnejte si místní tureckou kávu a čaj, ochutnejte tzatziki, čevapčiči nebo baklavu.
  • Ubytování, koupání a stravování na jednom místě – vyberte si z široké nabídky hotelů s bohatou nabídkou služeb.
  • Nemusíte řešit, kde najdete nejlevnější restaurace – ale navštívit místní, mimo hotelovou, restauraci či kavárnu vám vřele doporučujeme.
Alanya, Turecko

Letovisko Alanya v Turecku a pohled na celé pobřeží. Zdroj: Vlastní archív

Na co se můžete těšit při dovolené v Turecku?

  • Moře – letovisko Bodrum u Egejského moře s pirátskou pevností je známé z dějepisu jako Hallikarnassos. Středozemní moře omývá například Antalyu nebo Alanyu. Co třeba vyzkoušet plavbu výletní lodí?
  • Pamětihodnosti – navštivte Kappadocii se skalními útvary, antický Efes s ruinami Artemidina chrámu, terasovité Pamukkale s jezírky, známé jako Bavlněný hrad, nebo město Termessos ukryté v horách, které nezískal ani Alexandr Veliký. Je toho mnohem víc, co můžete obdivovat při své dovolené v Turecku all inclusive.
  • Istanbul – město ležící na dvou světadílech. Už to mu dodává kouzlo. Říkají vám něco jména jako Konstantinopol, Byzantion a Cařihrad? To všechno je Istanbul. Mezi památky patří Modrá mešita, Hagia Sofia, sídlo sultánů Topkapi, bazary. Instanbul můžete navštívit také jako eurovíkend letecky z Prahy.
  • Kultura – orientální atmosféra s čajovnami, břišními tanečnicemi, islámským náboženstvím a vodními dýmkami. To je úplně něco jiného než typická evropská kultura.