Vyberte si z nabídky dovolená Turecko letecky z Brna. Zájezdy dodávané cestovní agenturou Invia od více jak 300 cestovních kanceláří jsou zárukou kvality a širokého výběru. Pojedete s námi do Turecka, jehož popularita je obrovská. Užívat si budete all inclusive stravování a to vše s odletem z Brna.


Do Turecka z Brna

Alanya, Turecko

Letovisko Alanya v Turecku a pohled na celé pobřeží. Zdroj: Vlastní archív

Víte o tom, že se do jedné z nejoblíbenějších dovolenkových destinací můžete vydat letecky z Brna? Ano. Do Turecka každoročně vypraví letecké společnosti několik denních spojů. Odlétá se do všech významných letovisek na pobřeží.

Už nemusíte zbytečně cestovat přes celou republiku do Prahy, aby jste mohli odletět na dovolenou. Ušetřený čas z cesty pak můžete strávit třeba se svou rodinou na pěkném obědě.

Doba letu do Turecka z Brna je přibližně 2 hodiny až dvě a půl hodiny. Některé lety nelétají přímo, ale je třeba počítat s mezipřistáním v Ostravě. U takových letů počítejte s navýšením doby letu o cca 45 minut.

Kolik stojí dovolená Turecko letecky z Brna?

Zájezdy jsou cenově srovnatelné s těmi z Prahy. Nejlevnější dovolená do Turecka z Brna se dá sehnat již od 8 tisíc korun. Avšak doporučujeme si lehce připlatit a získat tak kvalitnější hotel i služby. U těchto zájezdů počítejte s cenami kolem 11-13 tisíc korun za 8 denní all inclusive.

Kdy se vydat do Turecka?

Dovolená Turecko je fantastická v tom, že hlavní sezóna tu začíná již v květnu. Pokud se tedy nemůžete dočkat léta, vyrazte se ohřát už na jaře. Stejně tak si můžete dovolenkovou sezónu prodloužit až do poloviny října, kdy je v Turecku stále teplé počasí i na koupání.

Květnové zájezdy doporučujeme rezervovat s předstihem, protože díky nízkým cenám sem míří spousta turistů a ty nejlepší zájezdy jsou brzo vyprodány.

Jaké mě čeká počasí?

  • V květnu: 26 – 28 °C
  • V červnu: 28 – 30 °C
  • V červenci: 29 – 32 °C
  • V srpnu: 29 – 32 °C
  • V červnu: 28 – 30 °C
  • V říjnu: 26 – 28 °C