Toužíte po luxusní orientální destinaci, kde kromě úchvatných písečných pláží dostanete také pořádnou dávku kulturních tradic, mrakodrapů, umělých ostrovů či nejluxusnějšího letiště na světě? Pak pro vás máme nabídku Emiráty dovolená all inclusive. Místo, kde se sny mění v realitu.

Pearl ****jen 39 990 Kč
- 21%


Do Spojených Arabských Emirátů s all inclusive

Spojené Arabské Emiráty patří v zimní sezóně mezi nejprodávanější exotické destinace. Je pro to hned několik důvodů:

  1. Cena. Levné last minute zájezdy umožňují navštívit Emiráty doslova za pár korun. V případě all inclusive počítejte s vyššími cenami, které jsou vykoupeny luxusem. I tak lze ale pořídit nejlevnější all inclusive zájezd do Emirátů za cenu 14 690 Kč.
  2. Počasí. Teploty nad 30 °C, teplé moře a možnost vyrazit do tropů k moři v zimě. Hlavní lákadla.
  3. Luxus. Arabské Emiráty se pyšní několika nej – především jeden z emirátů – Dubaj. Můžete si tu projít největší nákupní centra na světě, podívat se do nejvyšší budovy světa, zalyžovat si na kryté sjezdovce v obchodním centru, podívat se na uměle vytvořené ostrovy ve tvaru palmy, ubytovat se v nejluxusnějších 6* hotelech nebo obdivovat nejluxusnější auta na světě. Vždy dubajská policie se pyšní svým Buggati Veron (nejrychlejším autem světa).
  4. Bezpečnost. Ačkoliv cestujete do exotiky (orient), ve skutečnosti cestujete do jedné z nejbezpečnějších destinací světa. Začíná to už na letišti. Emirates patří mezi vůbec nejluxusnější a nejlepší aerolinky světa. Nepotřebujete žádné očkování a kriminalita je zde na nejnižší úrovni.

Emiráty ve skutečnosti zabírá z 80% poušť. U moře ale probíhá masivní výstavba. Hotelové resorty nabízejí skutečný luxus. Avšak hlavním lákadlem zůstávají sněhobílé pláže s pozvolným vstupem do křišťálově čistého moře.

Co obsahuje all inclusive?

Dovolená Emiráty all inclusive obsahuje v podstatě to, na co jste u all inclusive zvyklí.

  • Snídaně, obědy a večeře formou bufetu
  • Nealkoholické nápoje po celý den. POZOR! Některé hotely nenabízí alkoholické nápoje. Takových hotelů je minimum, ale je třeba si přečíst popisek hotelu. V Emirátech je totiž alkohol na veřejnosti tabu.
  • Svačiny během celého dne
  • Možnost využívat sportoviště, fitness centra a další vybavení hotelu zdarma
  • Animační programy během dne

Spojené Arabské Emiráty

Kam vyrazit s last minute zájezdy do Emirátů?

SAE jsou složeny ze 7 emirátů. Mezi ty nejznámější patří luxusní Dubaj a Abu Dhabí (zde se jezdí formule 1). Milovníci potápění mohou vyrazit Ras Al-Khaimah. Dále můžete navštívit největší emirát Sharjah a naopak nejmenší Ajman s úchvatnými plážemi.

Emiráty dovolená all inclusive je zkrátka zimním odpočinkem jak se patří. Ne nadarmo sem míří české i zahraniční celebrity, aby si i ony odpočinuly od všedních starostí. Naposledy tu byli Dara Rolins, Simona Krainová, Leoš Mareš, Ewa Farna a další.