Láká vás poznávat nejkrásnější města Evropy, ale nemáte na to vymezeno příliš mnoho času? Pak si vyberte z naší nabídky eurovíkendy letecky z Prahy a vychutnejte si levně prodloužený víkend v jiném státě a v jiné kultuře s tím, koho máte opravdu rádi. Eurovíkendy v Paříži, Římě, Benátkách, Istanbulu či Londýně si můžete vybrat z naší nabídky třeba jen pro zpestření stereotypního života.


Eurovíkend Paříž, Řím, Istanbul, Madrid, Dubrovník letecky

Na jihu můžete navštívit města jako je italský Řím, španělská Barcelona a Madrid, chorvatský Dubrovník, portugalský Lisabon nebo třeba turecký Istanbul. Severní Evropa má své zástupce v Londýně, ale také třeba v irském Dublinu nebo Skotsku. Západní Evropu reprezentuje jedna z nejromantičtějších a také nejžádanějších lokalit – Paříž a města Beneluxu Brusel a Amsterdam.

Poznejte společně s námi evropské metropole tak, jak je ještě neznáte s těmi nejlepšími česky mluvícími průvodci. Nebo dáváte raději přednost poznání města na vlastní pěst? I takové možnosti nabízíme.

Levné letecké eurovíkendy z Prahy

Odlétat budeme z letiště Václava Havla v Praze do vyhlášených koutů Evropy.

Letecké eurovíkendy z Prahy jsou nesmírně populární a přitom se nemusí jednat o drahou záležitost. Tak třeba Řím můžete letecky navštívit již od 6 410 Kč za pobyt ve 3 hvězdičkovém hotelu se snídaní. Turecký Istanbul se snídaní na 4 dny vyjde již od 7 980 Kč.

Nejprodávanější pobyty se však pohybují kolem 9 tisíc korun s tím, že se můžete těšit třeba na i na 4* hotel se snídaní na 3 noci / 4 dny.

Španělská Barcelona

Španělská Barcelona. V dáli Sagrada Familia. Zdroj: vlastní archív

Letecky jen na víkend

Eurovíkend je taková malá dovolená. Nejčastěji ji volíme v období jara a podzimu, kdy zejména v jižních polohách není takové horké počasí. Vyrazit můžeme za kulturou, historickými památkami, kulturními akcemi, přírodním bohatstvím nebo je relaxací. Vše záleží na vás.

Co obsahuje eurovíkend letecky z Prahy?

  • Letenku do vybrané destinace
  • Transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště
  • Ubytovaní s vybraným typem stravování (většinou snídaně)
  • Přiobjednat si pak můžete fakultativní výlety nebo průvodce pokud není v ceně zájezdu
  • Dále si můžete přiobjednat třeba okružní poznávací výlety, vstupenky na koncerty či sportovní události

I zde platí, že eurovíkendy letecky z Prahy se vyplatí kupovat buď v rámci last minute nebo s předstihem jako first minute.