Poznávací zájezdy od cestovní agentury Invia do celého světa. Porovnej si i ty ceny zájezdů od více jak 300 cestovních kanceláří. Nové zážitky, nepoznané kultury celého světa nebo jen eurovíkend v některém z evropských velkoměst? To záleží na tobě. Zde je denně aktualizovaná nabídka poznávacích zájezdů.


CA Invia – poznávací zájezdy do celého světa

Plánujete navštívit letos nějaké významné město s krásnými památkami? V tom případě určitě máte zájem o poznávací zájezd, a ne o ten pobytový. Zadejte si na internet heslo Invia poznávací zájezdy a budete mít z čeho vybírat.

Invia poskytuje poznávací zájezdy do všech světoznámých míst a světadílů. Láká vás multimoderní americký New York, Tádž Mahal plný nehynoucí lásky v Asii, nebo ruiny císařů v evropském Římě? Někdo upřednostní spíš bohatou Dubaj, pyramidy v egyptském písku, či romantiku v Paříži. Není problém. Každý si určitě vybere.

Tipy na poznávací zájezdy s Invia.cz:

  • Alsasko – francouzská oblast, v průběhu dějin patřící i Německu, nabízí typické domečky, vinné stezky nebo sídlo Evropského parlamentu.
  • Zámky na Loiře – Burgundsko kromě vína nabízí i krásné zámky, gotické katedrály a poklidně tekoucí Loiru.
  • Egypt – dopřejte si plavbu na Nilu, poznejte pyramidy stojící tisíce let, chrámy zasvěcené bohům.
  • Kanada – láká vás kanadská Ottawa, Toronto nebo opěvované Niagarské vodopády?
  • Benátky – poznejte romantickou Venezii, která byla v minulosti bohatým obchodním městem na laguně v čele s dóžetem.
  • Bavorsko – zámky Ludvíka II., nezapomenutelný zážitek, zhmotnění snů bláznivého krále.
  • Barcelona – vydejte se po stopách Gaudího staveb. Jeho barvy a rozmanité tvary si užijí především děti.
  • Athény – antické město s bohatou historií zasvěcenou bohům, kteří sídlí na Olympu.
  • Dubaj – moderní město ze zlata s nejvyššími mrakodrapy na světě a s mořskými umělými ostrůvky vystavenými do určitých tvarů.

Invia pořádá poznávací zájezdy na různě dlouhou dobu (většinou 3 a více dní), s různým způsobem dopravy (autobusem, letecky nebo vlastní dopravou), s různou možností stravy (all inclusive, polopenze, snídaně, vlastní stravování nebo kombinace), ale vždy s ubytováním v pěkném hotýlku.

Pěkně zvolené názvy a popis strávení zájezdu vás určitě zaujmou. Hlavní je, že na jednom místě najdete bezpočet nabídek. Přejít na oficiální stránky Invia.cz můžete zde.