Jste senior milující cestování a poznávání nových kultur a krás? Nebo si jen potřebujete odpočinout u moře? Pak je pro vás řešením Invia pro seniory. Nabídka dotovaných zájezdů pro osoby starší 55ti let do Evropských, ale i exotičtějších destinací za fantastické ceny. Zájezdy přizpůsobené vašemu věku se stejně smýšlejícími osobami. Proč ne. Nabídku denně aktualizujeme.


Invia pro seniory nad 55 let

V současné době si mohou i senioři vybrat zájezdy dle svobodného výběru bez starostí. A navíc za výhodnou cenu. Co víc si přát. Senioři starší 55 let mají díky dotovaným programům nárok na sníženou cenu. Tu může využít i jejich doprovod jakéhokoliv věku.

Kam se mohu s Invia.cz vydat?

Cestovní kancelář Invia pro seniory připravila dotované zájezdy zapojením se do programu Europe Senior Tourism. Do této akce přispívají vlády přímořských dovolenkových států určitou dotační částkou. Díky nabídce Invia pro seniory se můžete vydat do států jako Itálie, Řecko, Turecko nebo třeba Španělsko.

Vedle evropských států omývaných Středozemním mořem si můžete zajet i do exotičtějších zemí v Atlantickém oceánu. Co třeba zkusit letos Kapverdské ostrovy ležící západně od Afriky. Přezdívá se jim ostrovy zeleného mysu a tvoří je soubor 10 ostrovů.

Na místních bílých plážích se můžete opalovat už po sedmi hodinách letu. Navíc do této exotiky nepotřebujete absolvovat žádné povinné očkování.

Náš tip: dovolená senior 55+

Jsou pro vás Kapverdské ostrovy moc daleko a přece chcete exotickou dovolenou v Evropě? Zkuste Turecko, kde se mísí evropský i arabský vliv. Kromě krásného moře, památek v podobě mešit můžete ochutnávat i místní speciality na trzích.

Tipy na zájezdy pro seniory od Invia:

  • Řecko – kolébka antické civilizace Vám zaručí nekonečné procházky po historických památkách.
  • Chorvatsko – cestovní klasika, která nabízí prvotřídní koupání.
  • Itálie – bohatá historická města s exkluzivní italskou kuchyní, krásné moře, přírodní krásy a ostrovy.
  • Španělsko – i zde můžete poznat arabský vliv podobně jako v Turecku, ale samozřejmě v menší míře. Tomuto státu patří i ostrovy jako Mallorca nebo Kanárské ostrovy.
  • Kypr – ostrov lásky s bohatou antickou historií a krásným koupáním.
  • Egypt – exotika v Africe, která je přístupná za pár hodin za výhodnou cenu. Dopřejte si fakultativní výlet do pouští a projeďte se na velbloudovi.