Slunečná Kalábrie levně

Kalábrie je oblastí v jižní Itálii, která patří mezi nejkrásnější v Evropě. Její břehy omývá Tyrhénské moře s písečnými plážemi a Jónské moře s výbornými podmínkami pro surfaře. V Kalábrii trvá sezóna od května do října a najdete tu živá letoviska, krásné osamělé pláže obehnané skalisky a zapadlé horské vesničky. Do Kalábrie se vyplatí koupit zájezd na first moment nebo v last minute nabídce za pár tisíc korun. My vám přinášíme nabídu zájezdů do Kalábrie s all inclusive nejen letecky, ale také vlastní dopravou či autobusem.

Nabídka zájezdů CA Invia do Kalábrie nejen letecky s all inclusive


Letecké zájezdy do Kalábrie

Do Kalábrie se pořádají autobusové zájezdy, ale mnohem pohodlnější je dopravit se na místo letecky. Odlety se konají z letiště v Praze, Brně a Ostravě a doba letu trvá 2 hodiny. Letecké zájezdy se pořádají na 7, 10 nebo 11 nocí a vyjdou vás s all inclusive stravováním v last minute nabídce od dvanácti tisíc korun.

All inclusive služby v Kalábrii

Kalábrie all inclusive bude vaší nejluxusnější dovolenou v panenské přírodě, jež stále odolává rozmachu turistického ruchu. Co si ale představit pod službami all inclusive? Tato anglická slova bychom mohli přeložit jako „všechno zahrnuto v ceně“. V ceně zájezdu je letecká přeprava, ubytování, snídaně, obědy, večeře, svačiny, alkoholické a nealkoholické nápoje, vstup do bazénu a v některých hotelech i lehátka a slunečníky na pláži.

Počasí a nejlepší pláže

Počasí v Kalábrii je v hlavní sezóně slunečné, bez dešťových přeháněk, s průměrnými teplotami vzduchu 28 až 31 °C a teplotou vody od 22 do 26 °C. Nejkrásnější pláže jsou u majáku Belvedere v Capo Vaticano, pláž Paraiso del Sub s několika menšími zátokami v letovisku Zambrone, pláž Pizzuta s nádherným výhledem na starobylé město Tropea a pláž Baila di Riaci se skálou a několika jeskyněmi u města Santa Domenica.

Nejlepší letoviska

Užijte si Kalábrii all inclusive v klidných nebo živějších městečkách. Zdaleka nejlepší je město na vysoké skále Tropea, pod nímž se nachází malebné písčité pláže. Nejoblíbenějším letoviskem Kalábrie je Ricardi s bohatou historií Pobřeží bohů v oblasti Capo Vaticano. Nejnádhernější a nejstarší je terasovité městečko Scalea, které je obklopeno mořem a horami.

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Kalábrii all inclusive a vychutnejte si výborné místní speciality, horkost sálajícího slunce, průzračné teplé moře a procházky po historických centrech městeček!