Poznejte to nejlepší z Kanárských ostrovů a nechte se rozmalovat při all inclusive ubytování. Pozitivní slunce, nádherné průzračně čisté moře, kilometry písečných pláží a vynikající jídlo. Taková je dovolená Kanárské ostrovy all inclusive, dostupná z Prahy jen za 4 hodiny a 30 minut letu.


Dovolená na Kanárských ostrovech levně

Kanárské ostrovy patří mezi nejkrásnější ostrovy Španělska. Nádherné pobřeží omývané Atlantským oceánem a příjemné počasí po celý rok, dělají z této lokality dobrou volbu pro dovolenou, navíc za přijatelné ceny. I proto jsou Kanárské ostrovy častou volbou turistů během celého roku. V lednu očekávejte teploty kolem 21°C, v létě pak zhruba 27-28°C.

Kanárské ostrovy se skládají z celkem 8 ostrovů. Avšak většina turistů míří na ty nejoblíbenější. Jsou jimi největší a také přírodně nejkrásnější ostrov Tenerife. S nejkrásnějšími plážemi se setkáte na ostrově Fuerteventura, naopak nejživější je ostrov Gran Canaria. Za zmínku stojí jistě i Lanzarote, La Palma či La Gomera. Všude jsou vám k dispozici kvalitní hotely s all inclusive stravováním.

Dovolená all iclusive na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy mají tu nespornou výhodu, že mimo válení na pláži můžete podnikat nespočet dalších aktivit. Vyrazit můžete na pěší túry do vnitrozemí, za památkami, potápěním, golfem nebo můžete vyzkoušet některý z vodních sportů. Při těchto aktivitách vždy vyhládne a proto je dobré mít k dispozici all inclusive stravování, když hlad a žízeň lehce zaženete v hotelovém komplexu.

V rámci all inclusive vám Kanárské ostrovy slibují:

  • snídaně, obědy a večeře formou bufetu
  • odpolední svačiny a menší občerstvení po celý den
  • nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den zdarma
  • lehátka u bazénu a na pláži
  • v některých hotelech pak animační programy, možnost zdarma využívat sportoviště a další vybavení hotelu

Nabízíme zájezdy na Kanárské ostrovy s all inclusive stravováním levně za skvělé ceny a to také jako last minute zájezdy letecky z Prahy, Brna a Ostravy. Vyberte si ten pravý zájezd u nás a užijte si svoji dovolenou za super cenu.

Kanárské ostrovy, Španělsko

Kanárské ostrovy patří mezi nejkrásnější místa v Evropě